Jak usunąć kartę z Aliexpress w 2024 roku?

Proces usuwania karty z konta AliExpress jest dość prosty i nie zajmie dużo czasu. W obecnej wersji platformy można to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Oto aktualne instrukcje krok po kroku na rok 2024, jak bezpiecznie i skutecznie usunąć kartę z AliExpress. Należy pamiętać, że metody płatności na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej nie są zsynchronizowane – jeśli usuniesz kartę powiązaną z obiema wersjami Aliexpress na stronie internetowej, pozostanie ona w aplikacji mobilnej.

Jak usunąć powiązaną kartę ze strony internetowej Aliexpress

1. Przejdź do aliexpress.com;

2. Najedź kursorem na ikonę profilu i wybierz sekcję “Zapłata”;

Jak usunąć kartę z Aliexpress

3. Wybierz kartę, którą chcesz odblokować, skupiając się na jej numerze. Naciśnij trzy kropki, a następnie “Usunąć”;

Jak usunąć kartę z Aliexpress strony

4. Potwierdź akcję, klikając przycisk “OK”;

5. Gotowe – dane płatności zostały odłączone od Twojego profilu na stronie. Udało Ci się usunąć karty bankowe z Aliexpress.

Jak odłączyć kartę od Aliexpress w aplikacji mobilnej

1. Przejdź do swojego profilu;

2. W sekcji “Usługi” wybierz podsekcję “Portfel”;

3. Wybierz kartę, którą chcesz odłączyć, na podstawie jej numeru. Naciśnij trzy kropki, a następnie “Usuń”;

4. Potwierdź akcję, klikając “Usuń”;

5. Gotowe – dane płatności zostały usunięte z profilu w aplikacji mobilnej Aliexpress. Udało Ci się usunąć swoje dane bankowe.

Dlaczego warto usunąć dane karty z Aliexpress

Usunięcie danych bankowych z witryny AliExpress może mieć różne przyczyny, odzwierciedlając osobiste preferencje użytkownika, zmiany w sytuacji finansowej lub chęć zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Oto obszerna lista możliwych powodów, dla których kupujący mogą zastanawiać się, jak usunąć kartę z Aliexpress:

Zmiany w danych osobowych

Bezpieczeństwo i prywatność

Planowanie i zarządzanie finansami

Przyczyny techniczne

Motywy osobiste i emocjonalne

Okoliczności prawne

How to unlink card from Aliexpress

Powody te odzwierciedlają różnorodność sytuacji i okoliczności, które mogą napotkać użytkownicy AliExpress. Ważne jest, aby pamiętać, że usunięcie karty o określonym numerze z AliExpress jest prostym procesem, który może pomóc w przejęciu lepszej kontroli nad finansami, zapewnieniu bezpieczeństwa danych osobowych i dostosowaniu się do zmieniających się okoliczności życiowych.

Usunięcie danych z konta AliExpress to prosty proces, który może pomóc w przejęciu kontroli nad szczegółami płatności i zabezpieczeniu transakcji finansowych online. Teraz już wiesz, jak usunąć kartę z AliExpress.

Maria Kolman
Internetowy marketer i autor z 10-letnim doświadczeniem. Stały klient AliExpress od 2015 roku, złożyłem ponad 350 zamówień i wygrałem 23 spory z sprzedawcami. Badam niuanse zakupów i sprzedaży na chińskim rynku, dzielę się zdobytymi informacjami i aktualnościami. Pomagam kupującym na AliExpress znaleźć korzystne oferty i wygrywać spory. Odpowiadam na pytania w komentarzach.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze

Tagi:

Nagłówki: O zakupach na AliExpress, Przewodnik AliHelper - blog o zakupach na AliExpress
Skopiowane!