Výprodej na Aliexpress červenec 2024

Aliexpress je jedním z největších online tržišť na světě s miliony prodejců z celého světa. To znamená, že konkurence mezi prodejci je velmi vysoká. A mnoho z nich nabízí atraktivní slevy a akce, aby přilákali zákazníky. Výprodej na Aliexpress červenec 2024 může souviset se sezónními akcemi, svátky nebo jednoduše s propagační strategií.

Červencové prodeje

V červenci na vás čekají následující výprodeje:

07/01 – CHOICE DAY
07/10 – WE’RE GOING ON VACATION
07/15 – TOP BRANDS
07/26 – 2024 SUMMER OLYMPIC GAMES

Kalendář prodejů Aliexpress 2024

Falešné slevy

Mějte však na paměti, že některé obchody Aliexpress se uchylují k malému triku. Mohou si kartu produktu upravit sami, jak se jim zlíbí. Před prodejem tak napíší, že cena před slevou je mnohem vyšší, než by mohla být. Někdy to dojde až k absurditě. Můžete najít tričko údajně za cenu notebooku s 95% slevou.

Bohužel i jiní prodejci si nevymýšlejí jen falešné slevy. Snaží se na zákaznících vydělat i během výprodeje. Využijí vzrušení, zvýší cenu výrobku a udělají velkou falešnou slevu.

Chcete-li najít skutečnou slevu, použijte bezplatné rozšíření AliHelper. To vám zobrazí graf změn cen na AliExpress a informace budou objektivní, nevymyšlené prodejcem. Pomůže vám také sledovat zásilku, najít slevy na konkrétní zboží, najít podobné zboží a další.

Proč je prodej na Aliexpressu oblíbený

Распродажа Алиэкспресс июль 2023

Aliexpress je platforma pro přímé dodávky od výrobců a prodejců. To znamená, že mnoho položek se prodává bez zprostředkovatelů a dalších přirážek. Což prodejcům umožňuje nastavit atraktivnější ceny. Bez prostředníků mohou prodejci nabízet lepší ceny než tradiční prodejci.

Aliexpress také nabízí široký sortiment zboží. Od oblečení a obuvi až po elektroniku a domácí potřeby. Díky této rozmanitosti můžete na Aliexpressu vždy najít výrobky za atraktivní ceny. Zejména během výprodejů. Rozmanitost produktů a prodejců vám umožňuje vybírat z velkého množství návrhů a najít ty nejlepší nabídky.

Kromě toho můžete na Aliexpressu využívat kupóny, slevové kódy a účastnit se různých akcí. Získat tak další slevy na nákupy. Díky tomu můžete ušetřit ještě více peněz. A udělat si nákup ještě výhodnější.

Obecně platí, že na této obrovské čínské platformě jsou dobré výprodeje. Díky konkurenci mezi prodejci, bez prostředníků. Široká nabídka produktů a možnost využívat kupony a slevy. Jako při každém nákupu je však důležité být opatrný a vybírat si prověřené prodejce s dobrou pověstí. Abyste si byli jisti kvalitou zboží a spolehlivostí obchodu. Nyní už víte, jaký bude výprodej na Aliexpressu v červenci 2024.

Maria Kolman
Internetový marketér a autor s 10 lety zkušeností. Pravidelný zákazník AliExpress od roku 2015, uskutečnil jsem více než 350 objednávek a vyhrál 23 sporů s prodejci. Studuji nuance nákupů a prodejů na čínském tržišti, sdílím získané informace a aktuální zprávy. Pomáhám kupujícím na AliExpress najít výhodné nabídky a vyhrávat spory. Odpovídám na otázky v komentářích.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Štítky: , ,

Rubriky: AliHelper Průvodce - blog o nákupu na AliExpress, O nakupování na AliExpress
Zkopírováno!